13 березня відбувся черговий особистий прийом громадян виконуючим обов’язки начальника Головноо управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчею.

Під час прийому порушувалися питання процедури оформлення земельних ділянок у власність, встановлення меж, отримання земельних ділянок пільговими категоріями громадян, тощо.

Всім надано вичерпні відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства. Додатково Василь Іванович організував  практичну допомогу для найшвидшого вирішення проблем, з якими люди зіштовхнулися при затвердженні технічної документації на земельну ділянку.

Нагадуємо, що попередній (не пізніше ніж за сім днів до дня прийому) запис на особистий прийом до керівництва Головного управління здійснює Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації за адресою м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1 під’їзд, поверх 6 або за телефоном: (057) 760-79-18 щодня (крім святкових та вихідних днів) з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45), обідня перерва – з 13.00 до 13.45.