Відповідно  до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» та на виконання наказу Держгеокадастру від 20.09.2017 № 192 “Про затвердження плану заходів щодо  участі у проведенні у 2017 році Всеукраїнського тижня права” Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області  розроблені заходи з проведення з 04 по 10 грудня 2017року Всеукраїнського тижня права, які затверджені 28.09.2017 начальником Головного управління (переглянути >>).

Під час Всеукраїнського тижня права відбуватимуться заходи, що спрямовані на підвищення рівня правової культури та обізнаності населення, сприяння відкритості землевпорядної служби Харківщини та формування довіри  до неї з боку громадян.

Згідно з вищевказаними заходами фахівцями Юридичного управління проводитимуться лекції з питань реалізації і захисту прав людини. Також буде надаватися безоплатна первинна допомога мешканцям Харківської області, в тому числі учасникам АТО, членам їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок  зазначеної операції..

Нагадаємо, Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня –  День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.