21 вересня у Міжнародний день миру начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Євген Оберемок отримав пам’ятний нагрудний знак “92 Окрема механізована бригада” та грамоту від командувача військ оперативного командування “Схід” генерал-майора Олександра Красноока. Грамоту було вручено “за вагомий внесок у справі підтримки та допомоги Збройним Силам України”, йдеться в документі.

“Командування та особистий склад військ оперативного командування “Схід” дякує Вам за підтримку та надання всебічної допомоги у забезпеченні підрозділів, які виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції по захисту своєї Батьківщини. Головне управління Держгеокадастру у Харківській області працює в режимі максимального сприяння учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі”, – зазначив генерал-майор Красноок.

Вручення відбулося у військовій частині А0501 – місці постійної дислокації 92 ОМБр. В той же день Євген Оберемок вручив ветеранам АТО 92 ОМБр накази про передачу у власність 159 земельних ділянок у Малинівці та Кочетку. Всі наділи – садові ділянки по 0,12 га.