10 листопада Юридичною компанією “Тацій та Партнери” за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського апеляційного господарського суду для керівників агропромислових підприємств області та фермерських господарств проведено практичний семінар «Як захистити інтереси сучасного аграрія. Земля та податки».

Серед питань, які розглянули у рамках семінару, – удосконалення земельного законодавства в 2017 році, «підмораторні» землі, особливості складання договорів оренди, аграрні розписки, антирейдерські заходи, децентралізація земельних відносин, судова практика рішень земельних суперечок тощо.

Спікерами семінару стали провідні юристи компанії «Таций і партнери», представники Харківського апеляційного господарського та адміністративного судів.

Від Головного управління Держгеокадастру у Харківській області спікером з питання “Децентралізація земельних відносин:важливість знаходження балансу між соціальним та економічним” виступив Костянтин Рибалко, заступник начальника відділу правового забезпечення Юридичного управління.