18 квітня 2018 року відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Харківській області за головуванням в. о. начальника Головного управління Василя Саранчі. В заході взяли участь заступник начальника Управління — начальник відділу здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Ігор Рубан, декан факультету інженерів землевпорядкування Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, директор Харківської регіональної філії  ДП «Центр ДЗК» Андрій Шаповалов, в.о директора Східного державного підприємства геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики Сергій Бізікін, керівник штабу Харківської обласної ГО “Спілка ветеранів АТО” Владислав Якименко та керівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Учасники колегії підбили підсумки роботи землевпорядної служби області за 2017 рік і визначили завдання для подальшої роботи. Зокрема йшлося про стан розпорядження землями сільськогосподарського призначення, питання  передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, результати обстеження пунктів Державної геодезичної мережі в області, проведення земельних торгів, виконання плану перевірок щодо дотримання земельного законодавства, стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО, тощо.

Член колегії Владислав Якименко висловив подяку Головному управлінню і особисто начальнику Головного управління Євгену Оберемку  за плідну співпрацю і допомогу учасникам АТО в оформленні земельних ділянок у власність. “… Спілка ветеранів АТО буде клопотати перед Президентом України про відзначення державними нагородами небайдужих та гідних професіоналів свого діла”, – зазначив Владислав Якименко.

Після плідного обговорення члени колегії сформували рішення з усіх розглянутих питань, що будуть надані для виконання фахівцям Головного управління та керівникам структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Харківській області у районах.