Захід відбувся 07 липня 2018 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної Академії Державного Управління при Президентові України за сприяння Харківської обласної державної адміністрації, ГС «Харківський університетський консорціум», Храму апостола і євангеліста святого Іоанна Богослова Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Харкові, волонтерської ініціативи «Станція Харків», БФ «Нація добра», суддів Харківського окружного адміністративного суду, а також інших волонтерських та громадських організацій м. Харкова.

Під час зустрічі  заступник начальника відділу правового забезпечення Юридичного управління Костянтин Рибалко надав роз’яснення щодо отримання земельних ділянок тими, хто втратив найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність України.

Минулої зустрічі «Родинного кола» до фахівців Головного управління звернулися 4 таких родини. На сьогоднішній день всі ці сім’ї вже отримали у власність земельні ділянки, за що висловили свою подяку діяльності Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області.

Довідково: Станом на 04.07.2018 від членів сімей загиблих учасників АТО (ООС) надійшло 176 заяв щодо оформлення земельних ділянок. Надано 125 дозволів на розробку документації із землеустрою на загальну площу 171,5520 га. Розроблено документацію із землеустрою та отримано членами сімей загиблих учасників АТО (ООС) у власність 70 земельних ділянок загальною площею 94,6333 га, з них: 50 ділянок загальною площею 92,3325 га для ОСГ, 1 присадибна ділянка площею 0,10 га, 19 ділянок для ведення садівництва загальною площею 2,2008 га.