«Сьогодні ми відзначаємо День міста Харкова, мирне небо над яким в серпні 1943 року стало частиною загальної перемоги України у  Другій світовій війні. Незалежність, сміливість, патріотизм – це ті характерні риси наших дідів і прадідів, які наблизили цю перемогу і зробили їх героями для кожного з нас. Минуло більше семи десятиліть, і ми продовжуємо розуміти цінність миру і незалежності завдяки подвигам наших воїнів – учасників антитерористичної операції»,- зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Євген Оберемок.

У цей святковий день Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області спільно з обласною організацією «Спілка ветеранів АТО» і при безпосередній підтримці губернатора Юлії Олександрівни Світличної, відбулася традиційна передача у власність земельних ділянок.

Для 95 воїнів АТО підготовлені накази про передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (53 земельних ділянки на території Великобурлуцького району, 26 – на території Вовчанського району та 16 – на території Первомайського району).

Також сьогодні отримали правовстановлюючі документи на земельні ділянки для ведення садівництва та для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівського району сім’я загиблого в АТО Героя України Сергія Колодія.

Довідка

На даний момент в Головне управління Держгеокадастру у Харківській області надійшло 8752 заяви на оформлення землі від учасників АТО. Управління вже надало 7217 дозволів на розробку землевпорядної документації на загальну площу 9193,0614 га. Головним управлінням прийнято 4202 наказуи про затвердження землевпорядної документації та передачу у власність 4203 земельних ділянок загальною площею 5217,9717 га. З них: 1556 земельних ділянок – для ведення індивідуального садівництва площею 186,6725 га; 2647 земельних ділянок – для ведення особистого селянського господарства площею 5031,2992 га.