Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

Метою проведення Конкурсу є організація підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління у рамках першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Конкурс проводиться у три тури:

перший тур: березень – квітень;

другий тур: травень – червень;

третій тур: вересень – жовтень.

Перший тур Конкурсу проводиться серед державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Харківській області в номінаціях:

«Кращий керівник» (беруть участь державні службовці категорії «Б», які мають загальний стаж державної служби не менш як 3 роки, з них на керівних посадах не менш як 1 рік);

«Кращий спеціаліст» (беруть участь державні службовці категорії «В», які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають до організаційного комітету з проведення першого туру Конкурсу в Головному управлінні Держгеокадастру у Харківській області:

– заяву про участь;

– копію особової картки державного службовця встановленого зразка;

– подання керівника структурного підрозділу;

– інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

За інформацією щодо участі у першому турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітету з проведення першого туру Конкурсу в Головному управлінні Держгеокадастру у Харківській області (голова оргкомітету – в.о. начальника Головного управління Саранча В.І., секретар – завідувач сектору інформаційно-аналітичної роботи Управління персоналом Коростельова Т.О.)

Прийом документів від державних службовців, які виявили бажання взяти участь у першому турі Конкурсу, здійснюється до 29 березня 2018 року.

Більш детально умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 (зі змінами) та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 21.02.2018  № 49.

План заходів з організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру Всеукраїнського щорісного конкурсу “Кращий державний службовець” в Головному управлінні Держгеокадастру у Харківській області