Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області В.І. Саранча та заступник начальника відділу правового забезпечення Юридичного управління К.В. Рибалко в складі штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників взяли участь у щотижневому засіданні, що відбулося 24 жовтня 2017 року.

Під час засідання підбили підсумки роботи за минулий тиждень, а також розглянули хід вирішення питань, що порушувалися раніше.

Так, начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Олександр Чурсін поінформував, що за минулий тиждень на «гарячу лінію» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів надійшло два звернення – по обох було надано правові консультації. Звернень, що стосуються рейдерства, не було. Мобільні групи штабу продовжують працювати в районах області.

«У чотири селища Зміївського району виїжджали мобільні групи працівників юстиції та бюро правової допомоги. Надали необхідні консультації та роз’яснення громадянам, які зверталися», – повідомив Олександр Чурсін.

Усього з початку роботи штабу (19 серпня) проведено вже 60 таких виїздів, на «гарячу лінію» надійшло понад 40 звернень.

У ході засідання штабу розглянули хід вирішення питань за зверненнями з Нововодолазького, Красноградського, Харківського та Чугуївського районів.