Так, 23 червня під час чергового засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів,  яке проводив перший заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер, підбили підсумки роботи за минулий тиждень та розглянули хід вирішення питань, що були порушені на попередніх засіданнях.

У ході засідання члени штабу розглянули шість звернень. Серед них звернення голови Пархомівської сільської ради Краснокутського району щодо позбавлення власників земельних ділянок їх права постійного користування паями. Звернення знаходиться у роботі.

“На даний момент 125 зі 146 власників паїв, про які йдеться у заяві, вже отримали дозволи на розробку проектів земельних ділянок, звернення щодо ще 21 громадян – у роботі. Цю роботу планується завершити до вересня: мешканці Пархомівки отримають паї у власність,” – зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василь Саранча.

Також у ході засідання розглянули колективне звернення, яке надійшло на телефон «гарячої лінії» оперативного штабу, від мешканців Сахновщинського району. Мова йшла про орендні відносини власників землі з місцевим сільгосппідприємством. Щодо незгоди з розміром орендної плати, яку сплачує власникам паїв орендар, звернувся мешканець Близнюківського району.

З початку роботи оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів надійшло 53 звернення, у тому числі на телефон «гарячої лінії».

Як зауважив Марк Беккер, на сьогодні оперативним штабом відпрацьовано 47 звернень: по всіх надано роз’яснення, за необхідності матеріали передано до правоохоронних органів. За жодним зверненням факти рейдерства не підтверджено.