Так, до виконуючого обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василя Саранчі під час чергового особистого прийому громадян звернулися мешканці Чугуївського району з приводу утворення громадських пасовищ поблизу села, де вони проживають.

Василь Іванович пояснив громадянам, що їснує певний механізм оформлення місцевою радою права на такі земельні ділянки, а також досвід утворення громадських пасовищ загального використання на території Харківської області. Отже, Головне управління готове працювати з даного питання.

Також серед порушених питань були: порядок оформлення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва, можливість отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та інші.

Василь Іванович зазначів, що всі питання в межах компетенції Головного управління будуть розглянуті і вирішені відповідно до діючого законодавства. По всіх інших громадянам надано роз’яснення та відповідні рекомендації.