На особистому прийомі 10 липня  до в.о. начальника Головного управління Дежгеокадастру у Харківській області Василя Саранчі за вирішенням земельних питань звернулося 15 осіб.

Усім громадянам Василь Іванович надав вичерпні роз’яснення діючого законодавства, а щодо вирішення питань, які знаходяться в компетенції Головного управління, надав доручення відповідальним фахівцям. Громадянам, які звернулися за отриманням земельних ділянок на території об’єднаних громад, пояснив, що наразі триває процес передачі повноважень розпорядження землями сільськогосподарського призначення створеним ОТГ, тому тепер їм потрібно звертатися до виконкомів таких громад.

Нагадуємо, що попередній (не пізніше ніж за сім днів до дня прийому) запис на особистий прийом до керівництва Головного управління здійснює Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації за адресою м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1 під’їзд, поверх 6 або за телефоном: (057) 760-79-18 щодня (крім святкових та вихідних днів) з 9:00 до 18:00 (у п’ятницю з 9:00 до 16:45), обідня перерва – з 13:00 до 13:45.