Дорогі ветерани!

Шановні колеги!

Сердечно вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Для України День  пам’яті та примирення має особливий сенс. Боротьба за незалежність нашої країни велася завжди. Саме ідея незалежності України примирює та об’єднує українських патріотів усіх часів. В цей день ми вклоняємося світлій пам’яті тих, хто не повернувся з цієї боротьби та  вшановуємо тих, хто захищав Батьківщину в часи Другої світової, тих, хто воював на чужині, приймаючи участь у миротворчих операціях у різних країнах світу, тих, хто боронить мир і спокій нашої країни на сході України.

В День перемоги над нацизмом ми згадуємо всіх, чиє життя забрала найстрашніша та найкровопролитніша війна в сучасній історії – Друга світова, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, і доземно вклоняємося солдатським вдовам.

Бажаю всім ветеранам – і тим, хто святкував цей день у далекому 1945-му, і тим, хто тільки нещодавно повернувся з окопів сходу України – міцного здоров’я, миру, добробуту та довгих щасливих років життя. А у наших душах і серцях нехай завжди панує злагода, хай це світле травневе свято і щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

З повагою,

начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

Євген Оберемок