Понад 100 ветеранів АТО 12 жовтня отримали земельні ділянки для садівництва. Серед них і мати загиблого підполковника Збройних Сил України Дмитра Шкарбуна. Він був пілотом військово-транспортного літака, який збили над Луганщиною у 2014 році. На своїй ділянці Ельвіра Шкарбун планує посадити сад у пам’ять про сина.

Всього було вручено 68 ділянок у Чугуєвському районі та 54 – у Дергачівському. Сьогоднішній захід приурочили до дня Захисника України.

На урочисте вручення наказів про передачу у власність земельних ділянок учасники АТО запросили начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Євгена Оберемка.

Як зазначив Євген Анатолійович, завдячуючи тому, що громадські організації разом з Юлією Світличною тісно співпрацюють з Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області, в середньому 3-4 месяці максимум у бійців АТО займає процес оформлення земельних ділянок.

Загалом для учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів на території Харківської області вже створено 24 садівничих товариства. За останні чотири роки у власність передано понад 7,5 тисяч земельних ділянок.