Оновленні роз’яснення щодо декларування у 2022 році, які розміщено на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції

Шановні громадяни!

Повідомляємо, що у разі вимагання посадовими (службовими) особами Головного управління Держгеокадастру у Харківській  області та його територіальних органів хабара або іншої неправомірної вигоди, зловживання владою або службовими повноваженнями Вам необхідно про цей факт повідомити Сектор з питань запобігання та виявлення  корупції Головного управління Держгеокадастру  у Харківській  області  на електронну пошту: kh.anticor@land.gov.ua. Детальніше>>

Шановний колего!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного управління Держгеокадастру у Харківській області та підприємств, що належать до сфери управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Головне управління та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Вимоги до повідомлень (у тому числі анонімних) про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону та порядок їх розгляду визначаються Законом.

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.

Попередня перевірка інформації здійснюється у строк не більше ніж 10 робочих днів.

Повідомлення може бути подано:

  • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області: вул. Космiчна, будинок 21, під’їзд 2, поверх 9, м. Харків, 61165;
  • у скриньку для кореспонденції Головного управління Держгеокадастру у Харківській області;
  • електронною поштою на адресу kh.anticor@land.gov.ua. (зразок повідомлення про корупцію);
  • за цією онлайн формою;
  • на особистому прийомі громадян керівником (працівником) Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Детальніше>>

 

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Харківській області як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.
Відповідно до статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, посадових і службових осіб.
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.