Оновленні роз’яснення щодо декларування у 2022 році, які розміщено на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції

Роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції положень статті 54 Закону України «Про запобігання корупції» та накази Національного агентства з питань запобігання корупції, які набрали чинності з 01.12.2021

Шановні громадяни!

Повідомляємо, що у разі вимагання посадовими (службовими) особами Головного управління Держгеокадастру у Харківській  області та його територіальних органів хабара або іншої неправомірної вигоди, зловживання владою або службовими повноваженнями Вам необхідно про цей факт повідомити Сектор з питань запобігання та виявлення  корупції Головного управління Держгеокадастру  у Харківській  області +38(057)760-79-04 або на електронну пошту: kh.anticor@land.gov.ua. Детальніше>>

Шановний колего!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного управління Держгеокадастру у Харківській області та підприємств, що належать до сфери управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Головне управління та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Повідомлення може бути подано:

без зазначення авторства (анонімно)
Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, Голова Держгеокадастру продовжує термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.
із зазначенням авторства
Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів від дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.
Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

  • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області: вул. Космiчна, будинок 21, під’їзд 2, поверх 9, м. Харків, 61165;
  • у скриньку для кореспонденції Головного управління Держгеокадастру у Харківській області;
  • електронною поштою на адресу kh.anticor@land.gov.ua. (зразок повідомлення про корупцію);
  • за цією онлайн формою;
  • на особистому прийомі громадян керівником (працівником) Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Детальніше>>

 

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Харківській області як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.
Відповідно до статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, посадових і службових осіб.
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.