15 березня  учасники бойових дій на сході України отримали накази про передачу у власність 136 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та 46 наказів про передачу у власність земельних ділянок для ведення садівництва.

Цього разу бійці отримали наділи  площею до 2,00 га, які розташовані на території Барвінківського, Близнюківського, Красноградського, Золочівського та Ізюмського районів. А на території Кочетоцької селищної ради Чугуївського району наші захисники отримали земельні ділянки, на яких в майбутньому зможуть розбити свої власні квітучі садочки.

Окрім того, цього ж дня шляхом жеребкування між учасниками АТО (ООС) розподілили 121 земельну ділянку для ведення садівництва на території Безруківської сільської ради Дергачівського району Харківської області.

«На протязі 2014-2018 років Харківщина входить до першої п’ятірки регіонів-лідерів із забезпечення учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил земельними ділянками. Запорукою успіху в реалізації прав захисників незалежності України  на землю є активна взаємодія Головного управління Держгеокадастру у Харківській області та громадських організацій, а також всебічна підтримка голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної», – зазначив під час привітання заступник начальника відділу правового забезпечення Юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Костянтин Рибалко.

 Загальна статистика.

На даний час Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області надано 12367 дозволів на розробку документації із землеустрою на загальну площу 17777,3393 га.

Головним управлінням видано 9100 наказів про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність 9100 земельних ділянок загальною площею 12158,6158 га, з них:

– 2900 земельних ділянок для ведення садівництва площею 334,3219 га;

– 6200 земельних ділянок  для ведення ОСГ площею 11824,2939 га.

 Примітка.

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони

Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Батальон на початку квітня 2014 р. передислокувався на Дніпропетровщину і отримав назву “Дніпро-2” (командир – Олег “Мольфар” Короташ.).

День установлений  2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.