Шановні громадяни!

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та введенням воєнного стану на території України в діяльності працівників Головного управління оголошено простій, який триває по теперішній час.

Наголошуємо, що на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану» на території Харківської області припинений доступ державних кадастрових реєстраторів до Державного земельного кадастру.

Звертаємо Вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 «Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану» припинено проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) на період воєнного стану.

Разом з тим, інформуємо, що у разі наявності додаткових запитань Ви маєте можливість звернутися на телефонну “гарячу” лінію Головного управління.

“Гаряча” лінія Головного управління функціонує за номером телефону +38(099) 088 15 41 в робочі дні з 8.00 до 17.00 години