Повідомляємо про можливість підвищення кваліфікації в Інституті інноваційної освіти КНУБА сертифікованих інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників, які здійснюють господарську діяльність в межах Харківської області.

Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури разом з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Угода про співробітництво від 16.10.2015 № 74-Г) регулярно проводить підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.

Навчальні програми підвищення кваліфікації відповідають вимогам, встановлених Кваліфікаційною комісією Держгеокадастру, з урахуванням положень чинного законодавства у сфері землеустрою та топографо-геодезичної і картографічної діяльності. До навчального процесу залучається професорсько-викладацький склад Київського національного університету будівництва і архітектури, фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництв та житлово-комунального господарства України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, науковці та інші провідні фахівці галузі.

Більш детальна інформація розташована на сайті: https://iino.knuba.edu.ua/

Також зазначаємо, що на сайті Держгеокадастру розміщений перелік вищих навчальних закладів, які уклали договір з Держгеокадастром про співробітництво щодо підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів.