Сьогодні, 5 серпня Головне управління Держгеокадастру у Харківській області вручить ветеранам АТО і членам сімей загиблих бійців документи на 120 садових ділянок. Середня площа ділянок – 0,12 га, вони розташовані в Руській Лозовій (67 ділянок), Малинівці (30) і Бабаях (23). Захід розпочнеться у Палаці Культури Головного управління Національної Поліції України в Харківській області о 17:00.

Серед учасників АТО, які отримують документи і прийшли підтримати своїх товаришів, будуть ветерани, чиї імена знайомі харків’янам – «кіборг» і програміст Олександр Сергєєв, снайпер і підприємець Іван Ракич, дружина загиблого в АТО бійця Владислава Блінова Катерина Блінова і багато інших.

Ця видача документів відрізняється від інших — якщо раніше група ділянок розподілялася між представниками однієї частини або одного роду військ, то в цей раз сусідні ділянки отримають ветерани різних підрозділів і родів військ — прикордонники і пілоти стануть сусідами артилеристів і піхоти. Серед майбутніх володарів садових ділянок — представники 92-ї окремої механізованої бригади, Центральної бази зберігання боєприпасів, 203-й навчально-авіаційної бригади та інших військових частин.

Нагадаємо, що Харківське управління Госгеокадастра вже виділило для ветеранів АТО більше 2 500 земельних ділянок загальною площею 3300 га.