22 грудня Головне управління Держгеокадастру в Харківській області провело жеребкування чергової партії земельних ділянок — традиційний захід, під час якого ветерани дізнавалися, який саме з наділів вони отримають. У жеребкуванні взяли участь близько 200 осіб, які подали заявку на землю в Старому Салтові Вовчанського району. Ці ділянки сформують вже 15-е садове товариство учасників АТО в Харківській області.

«Жеребкування — це перший етап. Тепер в управлінні почнеться процедура оформлення, і протягом стандартних трьох місяців будуть готові накази на виділення ділянок. Якраз до весни», — пояснив начальник Головного управління Держгеокадастру в Харківській області Євген Оберемок.

На сьогодні Головним управлінням Держгеокадастру в Харківській області завдяки ефективній співпраці з ХОДА та громадськими організаціями, яка почалась за часів губернаторства Ігоря Райніна й успішно триває при керівництві областю Юлією Світличною, підготовлено 4480 дозволів на розробку документації із землеустрою для учасників АТО на загальну площу 5884,1212 га .

Прийнято 2814 наказів і рішень про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність учасникам АТО 2815 земельних ділянок загальною площею 3226,6341 га.