21 лютого 2017 року відбулася двостороння робоча зустріч представників Харківської області та ПрАТ «Філіп Морріс Україна» для обговорення організаційних питань реалізації енергоефективного проекту вартістю в 60 млн грн.

Від Харківської області участь у роботі взяли Юлія Світлична – голова Харківської обласної адміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Марк Беккер, перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Євген Оберемок та директор Юридичного департаменту облдержадміністрації Денис Дудник.

Сторону ПрАТ «Філіп Морріс Україна» представляли  заступник генерального директора Ігор Крошко, директор з корпоративних зв’язків Наталія Бондаренко та відповідальні фахівці компанії, а також виконавчий директор регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації Український союз промисловців і підприємців «Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області» Едуард Набока.

Під час зустрічі мова йшла про переведення фабрики компанії «Філіп Морріс Україна» на території Харківської області з газу на тверде паливо. Як наголосив пан Ігор Крошко, з метою інвестування в розвиток регіону залучено компанії з міста Харкова як до розробки проекту, так і до виконання будівельних і монтажних робіт. Крім того, котельне обладнання, призначене для установки в котельній, також харківського виробництва.

Особлива увага була приділена прийняттю відповідного рішення про розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації земель, які будуть порушені в результаті запланованого будівництва твердопаливної котельної.

У підсумку робочої зстрічі Юлія Світлична запевнила представників компанії «Філіп Морріс Україна», що зазначені питання будуть розглянуті і вирішуватимуться в межах діючого законодавства.