Так, 18 червня 2019 року начальник Управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській област іЮрій Перекупський  взяв участь у Форумі з питань місцевого системного розвитку на тему “Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу на місцях”.

Захід відбувся в рамках Програми системного розвитку, що фінансується проектом USAID “Підтримка аграрного і сільського сектору” і спрямована на зміцнення економічного потенціалу та сприяння сталому розвитку українських ОТГ шляхом фокусування на розвитку партнерства бізнесу, органів місцевої і державної влади. Програма охоплює 6 областей, а саме: Харківську, Херсонську, Донецьку, Луганську, Дніпропетровську та Запорізьку, а також 79 ОТГ.

Учасники Форуму обговорили ключові переваги від запровадження передових ГІС технологій для забезпечення прозорого, сталого й ефективного управління ресурсами та подальшого розвитку громад. Проект “Агросільрозвиток” продемонстрував потенціал ГІС технологій на прикладі схем управління ресурсами 10 модельних ОТГ, зокрема Коломацької та Нововодолазької селищних об’єднаних територіальних громад, та пояснив, як зміцнити місцевий інвестиційний потенціал за допомогою таких схем й економічних профілів громад.