16 квітня 2019 року відбулось засідання  колегії Головного управління  Держгеокадастру в Харківській області області  під головуванням в. о. начальника Головного управління Валерія Даугуля.  Представником Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру був заступник директора департаменту – начальника відділу міжнародних відносин департаменту міжнародної співпраці та ринку земель  Дмитра Макаренка.

Захід відбувся за участі керівників структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в Харківській області та  керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Головного управління.

Серед питань порядку денного розглянули підсумки роботи Головного управління за 2018 рік.

Заступник начальник відділу ринку та оцінки земель Наталя Салимоненко доповіла про виконання плану продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Харківській області та про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 688, в Україні розпочата реалізація пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, що забезпечують здійснення повноважень щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

Про стан виконання планів роботи Управління з контролю за використанням та охороною земель, які діють у складі Головного управління Держгеокадастру в Харківській області за 2018 рік, та забезпечення стягнення шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу за 2017-2018 роки, заслухали фахівця Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Сергія Мотузенка.

Членами колегії та присутніми заслухано інформації про стан підготовки та проведення планових заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та ведення Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю); про перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний (цифровий) вигляд за 2018 рік; про координацію роботи державних підприємств, про координацію роботи державних підприємств; про стан проведення державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки, а також про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.

Після розгляду, по кожному з  питань, членами колегії ухвалено окремі рішення та надані відповідні доручення, які спрямовані на виконання поставлених державою завдань.

З роботою колегії Головного управління Держгеокадастру у Харківській області можна ознайомитись за постиланням http://kharkivska.land.gov.ua/info/robota-kolehii/