03 жовтня 2017 року відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Харківській області. В заході взяли участь начальник Управління державної експертизи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Костянтин Царик, декан факультету інженерів землевпорядкування Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, директор Харківської регіональної філії  ДП «Центр ДЗК» Андрій Шаповалов, в.о директора Східного державного підприємства геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики Сергій Бізікін та керівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Учасники колегії підбили підсумки роботи землевпорядної служби області за І піврччя 2017 року і визначили завдання для подальшої роботи. Зокрема йшлося про стан розпорядження землями сільськогосподарського призначення, питання реалізації Стратегії удосконалення механізму управління  в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними, результати обстеження пунктів Державної геодезичної мережі в області, проведення земельних торгів, екстериторіальність погодження проектів землеустрою, виконання плану перевірок щодо дотримання земельного законодавства, стан виконавської дисципліни, тощо.

Після плідного обговорення члени колегії сформували рішення з усіх розглянутих питань, що будуть надані для виконання спеціалістам Головного управління та керівникам структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Харківській області у районах.

Костянтин Царик, підвівши підсумки роботи, звернув увагу присутніх на необхідність активізації співпраці з ЦНАП на території Харківської області та наголосив на необхідності оновлення нормативної грошової оцінки землі.