В.о. начальника Головного управління Олеся Корсун-Цуркан та уповноважений представник Ради ветеранів України Влад Якименко поставили свої підписи в Меморандумі про співробітництво, засвідчивши цим про результат чотирирічної співпраці між Головним управлінням та громадськими організаціями учасників бойових дій – АТО (ООС) на Харківщині і сформувавши нові завдання щодо майбутньої консолідованої взаємодії.

 

Нагадаємо, що з перших днів війни на Сході країни Головним управлінням здійснюється реалізація першочергових прав учасників бойових дій – АТО (ООС) та членів сімей загиблих воїнів на землю сільськогосподарського призначення державної форми власності.

 

Проводяться численні спільні наради, зустрічі, завжди є порозуміння і напрацьовані дорожні карти спільних дій, метою яких є реалізація соціальних гарантій, задекларованих державою, і закріплених в Конституції України та спеціальному соціальному законі «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо реалізації першочергових прав учасників бойових дій на землю, як результат Харківська область входить до п’ятірки лідируючих областей по кількості переданих у власність учасникам бойових дій – АТО (ООС) земельних ділянок.

 

Довідково. На даний час Головним управлінням видано 11800 наказів про затвердження документації із землеустрою та передачу учасникам бойових дій – АТО (ООС) у власність 11800 земельних ділянок загальною площею 16615,7681 га, з них: 3340 земельних ділянок для ведення садівництва площею 383,1093 га та 8460 земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства площею 16232,6588 га.

 

Особливу увагу приділено членам сімей загиблих воїнів, яким Головним управлінням передано у власність 112 земельних ділянок загальною площею 158,8856 га.