29 грудня в Залі засідань Департаменту АПК перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Марк Беккер від імені Юлії Світличної привітав воїнів Збройних Сил України з Новорічними і Різдвяними святами та вручив їм накази на землю.

Учасники бойових дій на Сході України отримали 32 земельні ділянки на території Люботинської міської ради, 60 ділянок на території Рубіжанської селищної ради та 206 ділянок на території Старосалтівської селищної ради. Усі  земельні ділянки, площею по 0,10 га та 0,12 га кожна  розташовані у мальовничих місцях, придатних не лише для ведення садівництва, а й для відпочинку.

На урочистий захід учасники АТО запросили начальника Головного управління Держгеокадастру в Харківській області Євгена Оберемка

«Напередодні свят хочеться особливо подякувати нашим захисникам за мирне небо, за можливість зустріти Новий рік вдома з родиною, а також спокійно жити і працювати. Виділення землі воїнам АТО є прямим обов’язком Головного управління, і ми не можемо вважати передачу садових ділянок у власність новорічним подарунком для вас, але нехай ці накази піднімуть вам настрій і стануть натхненням до втілення нових планів у наступному 2018 році», — зазначив Євген Оберемок під час привітання, – «Завдяки тісній співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією та особистій підтримці губернатора Юлії Світличної наша область досягла значних результатів у наданні земельних ділянок учасникам АТО і в наступному році ми не збавлятимемо набраний темп у забезпеченні прав, гарантованих їм державою».

Довідково: станом на 29.12.2017 року до Головного управління Держгеокадастру у Харківській області надійшло 9179 заяв від учасників АТО на оформлення земельних ділянок, надано 7484 дозволи на розробку документації із землеустрою на загальну площу 9231,8664 га. Прийнято Головним управлінням 6141 наказ про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність 6142 земельні ділянки загальною площею 7404,7587 га, з них: 2370 земельних ділянок для ведення садівництва площею 277,5755 га; 3772 земельних ділянок для ведення ОСГ площею 7127,1832 га.