Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем землевпорядника, яке символічно приходить до нас з початком весни, коли земля починає оживати після зимового сну та заціпеніння. Як весняне сонце несе нове життя землі, так і землевпорядники несуть лад, гармонію, розвиток, нові перспективи та нові можливості усьому, що пов’язано із землею.

Цей день у календарі нам відведений для того, щоб ми могли проаналізувати і підсумувати зроблене, визначитися на майбутнє, сповна усвідомити ту роль і відповідальність, яка лежить на нас перед нинішніми і прийдешніми поколіннями.

Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися.

Земельне реформування й утвердження нових земельних відносин торкаються інтересів чи не кожної української родини. Саме від наших дій і рішень часто залежить їхній душевний спокій, віра у справедливість, добробут.

Від вашого сумління, фаховості, принциповості, наполегливості залежить, як будуть захищені конституційні права та інтереси громадян, як сприйматиме й оцінюватиме народ ваше служіння йому.

Вітаємо Вас з цим весняним днем у календарі і бажаємо, щоб поруч з Вами завжди був янгол-охоронець, людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для нащадків!

Здоров’я Вам, добра, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві.

З повагою,

керіництво Головного управління  Держгеокадстру у Харківській області