Захід відбувя 2 жовтня за головуванням першого заступника голови Хархівської обласної адміністрації Марка Беккера.

Упродовж роботи штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників до нього надійшло 88 звернень. Зараз спеціалісти відпрацьовують 9 заяв, що стосуються земельних справ у Сахновщинському, Балаклійському, Кегичівському та інших районах.

Під час засідання присутні доповіли про проведену роботу впродовж останнього тижня. Всі завдання, що були поставлені на минулому засіданні, виконані. Проведено низку виїзних засідань за участю представників Головного управління юстиції в Харківській області.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу, окрім представників Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, входять представники силових структур області, громадських організацій, які об’єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.