Шановні колеги!

Вітаю вас із великими національними святами: Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Бути українцем — значить заявити на весь світ про свою приналежність до великої, родючої, красивої, молодої держави, яка в той же час має багатовікову історію.

Україна була, є і буде, шляху іншого немає. Наша мета — дивитися тільки вперед, у краще майбутнє, і не покладаючи рук, разом трудитися на благо нашої держави, щоб не лише наші діти та онуки, а й ми побачили оновлену європейську країну: високорозвинену, економічно багату та духовно незламну.

Ніколи не забувайте, на якій землі ви народилися. Можна говорити різними мовами, ходити в різні храми чи не ходити в них зовсім, мати різні політичні чи життєві пріоритети, але ми зобов’язані бути патріотами — відчувати в своєму серці незгасну любов до Батьківщини, залучатися до її розвитку, жити її проблемами і здобутками, пам’ятати її минуле і творити разом майбутнє.

Я вірю у те, що кожний почує сьогодні голос рідної Землі, її заклик бути на ній мудрим господарем.

Від щирого серця зичу усім вам міцного здоров’я, сімейного та особистого щастя, мудрості в рішеннях, упевненості в словах, твердості в діях, миру, спокою, сил та наснаги заради процвітання України!

Слава Україні!

З повагою,

начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Євген Оберемок