Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

24 серпня була проголошена Незалежність України. З цього дня ми почали будувати нову українську державу, засновану на принципах демократії та партнерства. Цей день символізує міць і велич України, національне єднання і спільну відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини.

Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. А державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

Від усього серця бажаємо вам зростити гідну спадщину для нашої країни, адже її велич залежить від людей, які борються за справедливість і мир.

Бажаємо  вам терпіння, успіху в досягненні поставлених  цілей. Нехай вас завжди оточують затишок і щастя, взаєморозуміння, благополуччя і злагода. Хай прагнення до кращого майбутнього надихає вас на нові звершення і на нові добрі починання.

Зі святами Вас!

 

з повагою,

керівництво Головного управління Держгеокадастру у Харківській області