У Головному управлінні Держгеокадастру у Харківській області ведеться системна робота на підтримку державної ініціативи з виділення землі учасникам антитерористичної операції. Так, 14 липня начальник Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Євген Оберемок в черговий раз вручив бійцям АТО накази про передачу у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва.  Ділянки розташовані в районі селища Малинівка Чугуївського району та села Скрипаї Зміївського району.

«Ділянки площею по 12 соток входять до складу садових товариств, організованих членами Харківської обласної організації Спілки ветеранів АТО. Це активні, діючі товариства. Кооператив у Малинівці об’єднує понад 300 ділянок – це найбільше садове товариство учасників АТО в області. До кооперативу в Скрипаях входять 56 ділянок», – розповів заступник начальника відділу правового забезпечення Юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Костянтин Рибалко.

«Від моменту жеребкування до отримання права на власність пройшло трохи більше півроку – це дуже короткий термін для такого процесу. З оформленням документів нам допомогли члени Союзу ветеранів АТО, а також ми дуже вдячні обласному управлінню Держгеокадастру», – розповів старший офіцер військового обліку і бронювання Зміївського військкомату Олександр Варавенко, який проходив службу в 36 бригаді морської піхоти.

Довідково: на даний момент у Харківській області учасникам АТО видано майже 4000 земельних ділянок: 1492 ділянки – для ведення індивідуального садівництва і 2376 – для ведення особистого селянського господарства.