7 вересня 2020 року між Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області та Радою ветеранів України було підписано додаткову угоду про внесення змін до Меморандуму про співробітництво від 19.11.2019 року.

Зі сторони Головного управління свій підпис під текстом додаткової угоди поставив виконувач обов’язків начальника Головного управління Володимир Комов. Раду ветеранів України представив уповноважений представник Ради ветеранів України при Міністерстві у справах ветеранів України Влад Якименко. Сторони сформували нові завдання щодо майбутньої консолідованої взаємодії.

До Меморандуму про співробітництво від 19.11.2019 р. внесені зміни та зарезервовані додаткові земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення на території Харківської області для подальшої реалізації першочергових прав на землю учасниками бойових дій та членами сімей загиблих учасників бойових дій. Володимир Комов зазначив, що об’єднання зусиль для забезпечення учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників бойових дій земельними ділянками є важливим кроком у реалізації соціальних гарантій, задекларованих державою, і закріплених у Конституції України та спеціальному соціальному законі «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо першочергових прав учасників бойових дій на землю.

Довідково:

На даний час Головним управлінням видано 11800 наказів про затвердження документації із землеустрою та передачу учасникам бойових дій – АТО (ООС) у власність 11800 земельних ділянок загальною площею 16615,7681 га, з них: 3340 земельних ділянок для ведення садівництва площею 383,1093 га та 8460 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства площею 16232,6588 гектара.

Особливу увагу приділено членам сімей загиблих воїнів, яким Головним управлінням передано у власність 112 земельних ділянок загальною площею 158,8856 гектара.