Оголошення

Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).
Метою проведення Конкурсу є організація підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління у рамках першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
Конкурс проводиться у три тури:
перший тур: березень – квітень;
другий тур: травень – червень;
третій тур: вересень – жовтень.
Перший тур Конкурсу проводиться серед державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Харківській області в номінаціях:
«Кращий керівник» (беруть участь державні службовці категорії «Б», які мають загальний стаж державної служби не менш як 3 роки, з них на керівних посадах не менш як 1 рік);
«Кращий спеціаліст» (беруть участь державні службовці категорії «В», які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).
У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.
Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають до організаційного комітету з проведення першого туру Конкурсу в Головному управлінні Держгеокадастру у Харківській області:
– заяву про участь;
– копію особової картки державного службовця встановленого зразка;
– подання керівника структурного підрозділу;
– інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).
За інформацією щодо участі у першому турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітету з проведення першого туру Конкурсу в Головному управлінні Держгеокадастру у Харківській області (голова оргкомітету – в.о. начальника Головного управління Саранча В., секретар – заступник начальника відділу роботи з персоналом Управління персоналом Куденко Ю.).
Прийом документів від державних службовців, які виявили бажання взяти участь у першому турі Конкурсу, здійснюється до 28 березня 2019 року.
Більш детально умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 (зі змінами) та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 21.02.2018 № 49.