Діалог в ток-шоу «Відкритий доступ» на Українському радіо Харків

Результат 5-річної щоденної кропіткої праці колективу Головного управління по реалізації першочергових прав учасників бойових дій – учасників АТО (ООС) на землю вражає – близько 12 тисяч воїнів отримали у власність свої законні земельні ділянки, і на даний час Харківщина з таким результатом посідає 4 місце серед регіонів України.

Про здобутки та перспективи, нещодавно укладений Меморандум про співробітництво між Головним управлінням та Радою ветеранів України, про новели земельного законодавства в ток-шоу “Відкритий доступ”

«У зв’язку із земельною реформою і реформою Держгеокадастру… після нового року виділення землі для учасників АТО буде припинено або в якихось рамочних умовах буде проводитись», – начальник штабу ХОГО «Спілка ветеранів АТО» Владислав Якименко.
«У Верховній Раді законопроект №2194 підтриманий у першому читанні. Він спрямований на те, щоб прискорити передачу повноважень від Держгеокадастру до ОТГ. Землі, якими зараз розпоряджається Держгеокадастр, будуть передані до об’єднаних територіальних громад», – коментує юрист Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Константин Рибалко.

«Налагодити співпрацю щодо надання земельних ділянок учасникам АТО з органами місцевого самоврядування, в розпорядженні яких знаходяться, у більшості випадків не вдається» – зауважив почесний голова ХОГО «Спілка ветеранів АТО» Павел Фёдоров.

Чому виникають непорозуміння між місцевою владою і отримувачами землі, який вихід із ситуації – обговорювали в ток-шоу «Відкритий доступ» на Українському радіо Харків.

 

https://www.mixcloud.com/widget/iframe/?hide_cover=1&light=1&feed=%2Foblradio_kharkiv%2F%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8E%2F&fbclid=IwAR15pI830CND7yEkIsZQJzNrblDBLIEkZMnRCVReWDaKn-i5eHd-cBQJus4