11 листопада 2020 року відбулася робоча зустріч начальника Головного управління Держгкеокадастру у Харківській області Юрія Кундрюкова та голови Баранівської сільської ради Валківського району Харківської області Миколи Петренко.

У рамках цієї зустрічі голова сільської ради Микола Петренко звернувся до начальника Головного управління Юрія Кудрюкова від імені 65 мешканців  с. Баранове та навколишніх сіл Баранівської сільської ради Валківського району Харківської області з питань оформлення земельних ділянок, які фактично використовуються ними для ведення городництва.

Микола Петренко зазначив, мешканці громади протягом багатьох років намагалися отримати у власність ці наділи, виділені їм ще за часів існування колгоспів, згідно рішень сільської ради датованих 90 ми роками минулого століття, проте до цього часу право власності на дані ділянки не оформлене. Жителі сільської місцевості планують і надалі працювати на своїй землі.

Неодноразові звернення до Валківської районної ради, Валківської районної адміністрації не принесли бажаного результату. Враховуючи даний факт, Баранівська сільська рада від імені всіх жителів громади звертається з клопотанням сприяти у вирішенні передачі даних ділянок у власність їх фактичним господарям.

Очільник землевпорядної служби Харківської області Юрій Кундрюков пообіцяв всебічно сприяти в позитивному вирішенні питання та наголосив тримати це питання під особистим контролем.