День землевпоря́дника — професійне свято в Україні, яке відзначається щороку в другу суботу березня, починаючи з 2000 року та встановлено Указом Презедента України від 11 грудня 1999 року на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах і Спілки землевпорядників України та враховуючи значний внесок землевпорядників у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів.

З нагоди професійного свята співробітники Головного управління отримали наступні нагороди від Харківської обласної ради та Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі земельних відносин та з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника нагороджується:

Грамотою Харківської обласної ради:

 

Кутній

Віту

Володимирівну

 

 

Проценко

Тетяну

Володимирівну

 

заступника начальника управління – начальника загального відділу Управління адміністративно – організаційного забезпечення  Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

 

завідувача Сектору звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

висловити Подяку голови Харківської обласної ради:

 

Зюбан

Лілії

Леонідівні

 

провідному спеціалісту відділу у Валківському районі Міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

 

Донській

Аліні

Григорівні

спеціалісту Відділу у Красноградському районі  Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

 

Нагородити Грамотою Головного управління Держгеокадастру у Харківській області за високі досягнення у праці, зразкове виконання посадових обов’язків, особистий внесок у розвиток сфери земельних відносин та з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника, працівників Головного управління Держгеокадастру у Харківській області:

 

Бокатова

Ігора

Олександровича

державного кадастрового реєстратора відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру;
Гусєва

Володимира

Олександровича

заступника начальника управління – начальника відділу у Валківському районі Міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах;
Душку

Вікторію

Анатоліївну

головного спеціаліста Відділу державної експертизи;

 

Захарченко

Наталію

Василівну

провідного спеціаліста Відділу державного геодезичного нагляду;
Кравцова

Андрія

Васильовича

заступника начальника Відділу у Дергачівському районі;
Криницьку

Тетяну

Володимирівну

 

заступника начальника управління – начальника відділу роботи з персоналом Управління персоналом;

 

Лапіцьку

Ніну

Василівну

головного спеціаліста Відділу ринку та оцінки земель;

 

Чугуз

Ларису

Іванівну

 

головного спеціаліста Відділу державного геодезичного нагляду.

Оголосити Подяку Головного управління Держгеокадастру у Харківській області за зразкове виконання посадових обов’язків, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника, працівникам Головного управління Держгеокадастру у Харківській області:

 

Анісімовій

Наталії

Дмитрівні

заступнику начальника управління – начальнику відділу в Ізюмському районі Міськрайонного управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі;
Богдан

Наталії

Сергіївні

 

провідному спеціалісту Відділу у Дворічанському районі;
Волкову

Павлу

Олександровичу

головному спеціалісту відділу контролю за використанням та охороною земель у Великобурлуцькому, Вовчанському, Печенізькому, Чугуївському районах  Управління з контролю за використанням та охороною земель;

 

Волох

Наталії

Іванівні

 

державному кадастровому реєстратору відділу у м. Чугуєві Міськрайонного управління у Чугуївському районі та

м. Чугуєві;

Гарькавець

Анастасії

Олександрівні

спеціалісту відділу у м. Лозовій Міськрайонного управління у Лозівському районі та м. Лозовій;
Данилейченко Олені

Олександрівні

провідному спеціалісту Відділу у Красноградському районі;
Дерев’янко

Олені

Василівні

архіваріусу відділу організаційного та господарського забезпечення Управління адміністративно – організаційного забезпечення;
Дьяченко

Ангеліні

Олексіївні

діловоду загального відділу Управління адміністративно – організаційного забезпечення;
Дяченко

Миколі Миколайовичу

головному спеціалісту відділу контролю за використанням та охороною земель у Дергачівському, Зміївському, Харківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель;
Жовніру

Михайлу

Петровичу

провідному спеціалісту відділу договірної роботи Юридичного управління;
Змієвській

Наталії

Миколаївні

спеціалісту Відділу у Печенізькому районі;
Зуб

Дарії

Миколаївні

провідному спеціалісту відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру;
Іляшевич

Марині

Віталіївні

спеціалісту Відділу у Золочівському районі;
Клименку

Сергію

Віталійовичу

начальнику відділу контролю за використанням та охороною земель у Дворічанському, Куп’янському, Шевченківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель;
Козленку

Дмитру

Адамовичу

начальнику відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель;
Колеснику

Юрію

Михайловичу

начальнику відділу планування та закупівель Фінансового управління;
Косенко

Тетяні

Василівні

заступнику начальника відділу у Первомайському районі Міськрайонного управління у Первомайському районі та

м. Первомайському;

Кулику

Валерію Анатолійовичу

головному спеціалісту Відділу у Борівському районі;
Малоголовець Вікторії

Михайлівні

головному спеціалісту Відділу у Богодухівському районі;
Маслову

Миколі В’ячеславовичу

державному кадастровому реєстратору Відділу у Зміївському районі;
Мезіну

Сергію

Сергійовичу

начальнику відділу контролю за використанням та охороною земель у Близнюківському, Лозівському, Первомайському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель;
Мілашевіч

Яні

Сергіївні

провідному спеціалісту відділу правового забезпечення Юридичного управління;
Петуховій Валентині Володимирівні провідному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та звітності Фінансового управління;
Плохотнюку

Євгену

Петровичу

спеціалісту Відділу у Борівському районі;
Попову

Олександру Ігоровичу

начальнику Відділу у Балаклійському районі;
Пустовіту

Сергію

Анатолійовичу

головному спеціалісту Сектору інформаційних технологій та захисту інформації;
Радченко

Наталії

Ігорівні

державному кадастровому реєстратору Відділу у Дергачівському районі;
Роліку

Вадиму Вікторовичу

провідному спеціалісту відділу роботи з персоналом територіальних структурних підрозділів Управління персоналом;
Сєрищевій

Оксані

Віталіївні

провідному спеціалісту відділу роботи з персоналом територіальних структурних підрозділів Управління персоналом;
Трофімчук Валентині Василівні головному спеціалісту Відділу у Нововодолазькому районі;
Усановій

Вікторії

Володимирівні

провідному спеціалісту Відділу у Краснокутському районі;
Христюк

Марині

Євгенівні

заступнику начальника управління –начальнику відділу у Куп’янському районі Міськрайонного управління у Куп’янському районі та м. Куп’янську;
Чиж

Оксані

Миколаївні

завідувачу сектору контролю Управління адміністративно – організаційного забезпечення;
Шавлак

Валентині Романівні

 

Шестопаловій Ользі Володимирівні

 

 

 

Шульзі

Олені Володимирівні

 

 

 

 

 

 

 

 

провідному спеціалісту відділу представництва в судах та інших органах Юридичного управління;

 

провідному спеціалісту відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Управління землеустрою та охорони земель;

 

 

 

провідному спеціалісту Відділу у Дергачівському районі.