14 грудня 2023 року відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області.

Від університету у заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Університету Юрій Барабаш, завідувачка кафедри земельного та аграрного права Тетяна Курман та науково-викладацький склад кафедри. Від Головного управління підписував начальник Головного управління Юрій Кундрюков.

В рамках укладеного Меморандуму заплановано встановити та розвивати довгострокові партнерські стосунки задля поглиблення взаємодії освіти та науки з практикою з метою підготовки майбутніх працівників, забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави у кваліфікованих фахівцях-юристах у сфері земельних та аграрних відносин. Важливим напрямом співпраці також має стати реалізація інноваційних освітніх заходів, спрямованих в тому числі і на підвищення кваліфікації працівників Головного управління.