Повідомити про корупційне правопорушення

Шановний колего!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного управління Держгеокадастру у Харківській області та підприємств, що належать до сфери управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Головне управління та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Повідомлення може бути подано:

  • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області: вул. Космiчна, будинок 21, під’їзд 2, поверх 9, м. Харків, 61145;
  • у скриньку для кореспонденції Головного управління Держгеокадастру у Харківській області;
  • електронною поштою на адресу kh.anticor@land.gov.ua. (зразок повідомлення про корупцію);
  • за цією онлайн формою;
  • на особистому прийомі громадян керівником (працівником) Сектору запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Харківській області

Повідомлення може бути подано:

без зазначення авторства (анонімно) 

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає перевірці у строк не більше 15 днів від дня його отримання. Якщо у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник Головного управлыння продовжує строк розгляду повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

із зазначенням авторства 

Повідомлення підлягає попередній перевірці у строк не більш як десяти робочих днів.

Викривачу надається детальна письмова інформація про результати попередньої перевірки за його повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону у триденний строк з дня завершення відповідної перевірки.

Відповідальним за розгляд повідомлень викривачів є Сектор запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Харківській області  тел.: +38(057)760-79-04, електронна адреса: kh.anticor@land.gov.ua.