За ініціативи в. о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського для забезпечення прозорості та відкритості процесів роботи Держгеокадастру, налагодження діалогу між службою та громадськістю, забезпечення вільного доступу до інформації шляхом застосування сучасних технологій, було прийнято рішення щодо введення в дію нової структури Держгеокадастру та проведено роботу над модернізацією офіційного вебсайту.

У такий спосіб задля ефективного просування інформації про діяльність провідного у межах земельної реформи відомства, розширення цільової аудиторії, забезпечення ефективної роботи усіх інструментів транспарентності та підзвітності урядування, оновлення сайту передбачило виконання таких пунктів:

• оновлення інтерфейсу сайту, зокрема шрифтів, кольорової гамми, алгоритмів розміщення та наповнення інфоблоків;
• аналіз відвідування сторінок старої версії сайту та на підставі цього – розробку нової структури для забезпечення доступу до найпопулярніших розділів «в один дотик»;
• організацію доступу до однорідного набору даних в одному вікні;
• налаштування кешування сайту для забезпечення швидкодії;
• налаштування модулів безпеки та резервного копіювання;
• впровадження вдосконаленого функціонала для людей з вадами зору;
• налаштування адаптивної версії сайту (для роботи з мобільними пристроями) тощо.

Усі ці аспекти мають стати вагомим кроком для реалізації основних принципів Ініціативи «Партнерства «Відкритого Уряду»: прозорості, своєчасності та доступності для громадськості інформації, яка відповідає основним стандартам відкритих даних; безпосередньому залученню громадян до обговорень; запровадженню нових технологій в просуванні інновацій та розширенню можливостей використання технологій громадянами.

Наразі ми з радістю презентуємо усім громадянам, зокрема постійним відвідувачам сайту оновлену версію офіційного сайту Держгеокадастру.

Зауважте, вебсайт працює в тестовому режимі. Тож свої зауваження або пропозиції стосовно його роботи ви можете надсилати на електронну адресу support@land.gov.ua

Ми працюємо для вас!